Blog

Test

Girişimcilik Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Artık Patron Olmanın Konforunu Yaşayın


Yıllardır çalıştınız, çabaladınız, güzel deneyimler kazandınız. Networkünüz de geniş ve en önemlisi artık kariyer hayatınızda ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Daha çok para, kişisel zaman yönetimi, esneklik, müşterilerle birebir ilgilenme şansı gibi pek çok avantaj sunan patronluk, son dönemlerde uygun maliyetlerle yapabileceğiniz bir şey. Eskiye oranla girişimcileri destekleyen bir piyasa ortamı mevcut ve girişimci ruhlu, fikri olan insanlar bu ortamı en iyi şekilde değerlendirmeye bakıyor.

Pandemiyle birlikte evden çalışma sisteminin yaygınlaşması, büyük çaplı firmaların dahi ihtiyacı olduğu zamanlarda ofis alanlarını kullanmasına yol açtı. Yani siz de eğer istiyorsanız, kolay ofis çözümleriyle anında kendi işinizi kurabilirsiniz çünkü şimdi bu esnek şartlar altında her şey daha kolay. Üstelik doğru adımları attığınız takdirde geleceğinizi garanti almanız, kendi işinizde öncü firmalar arasında yer almanız dahi mümkün.

Maliyetlerinizi, ne iş yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı kararlaştırdıktan sonra tecrübelerinize dayanarak iş kurmanız sizin için pek çok avantajı da beraberinde getirecektir.


Patron Olmanın Avantajları


Düşünsenize artık kendi kararlarınızı kendiniz verebileceksiniz, kimsenin baskısı altında kalmadan, istediğiniz gibi kendi ekibinizi kurabileceksiniz… Belli bir sektörde fazlaca zaman geçirip deneyim kazandıktan sonra başkalarının şirketinde çalışmak size dezavantaj olarak dönebilir. Motivasyonunuzun düşme olasılığı, hakkettiğiniz değeri görememeniz ve gelecek kaygısı bu noktada sizi bunaltabilir. Kendi işinizi kurmak içinse iş tecrübesinin yanında elbette biraz cesarete ihtiyacınız olacak. Bu cesareti topladıktan sonra başkasının yanında çalışmanın ve kendi işinizi kurmanın artılarını ve eksilerini çıkartabilirsiniz. Kendi işinizi kurmanızın ne kadar fazla artısı olduğuna şaşıracaksınız.

Patron olmak aslında sandığınızdan da avantajlı, bakalım bu avantajlar neler?


Yaratıcılık


Önünüzde size sınır koyacak sizden başka hiç kimse yok! Dilediğiniz sektörde, tecrübeleriniz doğrultusunda istediğinizi yapabilirsiniz. Mesela e-ticaret yapabilir, pazarlama danışmanlığı verebilirsiniz. Seçim tamamen sizin. Bu nedenle yaratıcı olmanız kaçınılmaz.


Size göre Zaman Yönetimi


Sabah 9 akşam 6 sınırlamasına son! Kendi işinizin patronu olduğunuzda hangi zamanlarda daha verimli olduğunuza kendiniz karar verebilirsiniz. Belki de siz gece daha iyi çalışıyorsunuz, kim bilir? Elbette siz bilirsiniz!


Kendi Takımınız


Rastgele iş arkadaşlarıyla uyumsuzluklara uyum sağlamak zorunda değilsiniz. Kendi takımınızı özenle seçerek kendiniz kurabilirsiniz. Patron olmanın en önemli avantajlarından biri çalışacağınız insanları bizzat seçmeniz böylece harika bir takım kurmanızdır. Ondan sonra gelsin başarılı ve uyumlu çalışma saatleri!


Daha İyi Kazanç


Kendi işinizin patronu olmaya karar vermenizin bir sebebi de saatlerinizi harcayarak başkalarına para kazandırmak değil mi? İşte şimdi ne kadar kazanacağınıza kendinizin karar verme zamanı. Daha karlı bir iş olabilir mi?


Yüksek Motivasyon


Kendi işinizi kurduğunuzda Pazartesi sendromlarına veda edeceksiniz. İşinize istekle gelmek patron olduğunuzda çok kolay. Hem de kendinizi en verimli hissettiğiniz saatlerde çalışma şansınız da var. Motivasyonunuz yüksek ve heyecanlı hissedeceksiniz, daha ne olsun?


Nerede Çalışacağınızı Seçme Özgürlüğü


Kendi işinizi kurmanın güzel avantajlarından biri de nerede ne zaman çalışacağınızı kendinizin seçmesi. Ofisinizin yerini, dekorasyonunu, duvarına ne asacağınızı tamamen kendiniz seçebilirsiniz. Siz Avrupa Yakasında otururken şirketinizin Anadolu Yakasına taşınması artık imkansızdır. Lokasyon belirlemek bile tek başına aşırı motive edici bir gerçek.


Endless Office ile senin tercihlerin senin ofisin


Patron sizsiniz ve artık özgürsünüz! Peki, ofisinizi nerede alırdınız? Endless Offices merkezi lokasyonlarda uygun maliyetlerle tam size uygun ofis çözümleriyle kendi işinizi kurmanıza destek oluyor. Prestijli bir adres sahibi olabileceğiniz ve ek avantajlar elde edeceğiniz Sanal Ofis, bilgisayarınızı alıp hemen çalışmaya başlayabileceğiniz Hazır Ofis, işinizi sahiplenmenizi kolaylaştıracak Sabit Masa ve networkünüzü genişleterek ilerlemenizi sağlayacak Coworking seçenekleriyle kendi işinizi rahatlıkla kurun. Stopaj gibi ekstra maliyetler olmadan, konforlu ofis mobilyaları, sekreterya hizmeti ve Toplantı Odası ve daha birçok üstün hizmetten faydalanabileceğiniz Endless Office her zaman yanınızda.


Harika Lokasyonlar


İstanbul Avrupa Yakasının merkezinde Şişli Torun Center, coworking ile networkünüzü genişletebileceğiniz Mecidiyeköy Profilo Plaza, Anadolu Yakasının yükselen değeri Ataşehir’de Vogue Business Center, İzmir’in gözdesi Folkart Towers, kendi işinizi istediğiniz gibi uygun maliyetlerle kurmanız için sizi bekliyor.

Ofisinizi seçmek için mutlaka bizimle iletişime geçin, gelin bir kahvemizi için. Bekliyoruz!

Tuğçe Polat
30 Eylül 2021

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
15 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
18 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal fuarlarda ziyaretçi ve müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak için sanal fuar stand tasarımı ipuçlarını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.
22 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
30 Aralık 2020 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL