Hazır Ofis Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Test

Hazır Ofis Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş hayatında prestij sağlamak için modern ve güvenilir ofislere ihtiyaç duyulur. Firmanıza uygun ofisi bulsanız bile ofisinizin iç dizaynını oluşturmak ve ofis içi masraflar bütçenizi zorlayabilir. Hem masrafları azaltmak hemde çalışanlara sağladığı avantajlardan kaynaklı günümüzde şirket sahiplerinin en çok tercih ettiği çalışma ortamlarından biri haline gelmiştir. Hazır ofisler ne kadar avantajlı hale gelse de hazır ofisinizi seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları sizlere sunuyoruz.

Hazır Ofis Konumu

Ofisiniz, şüphesiz ki firmanızın kimliğini yansıtan etkenlerden biridir. Hazır ofisinizi kiralarken, ofisinizin adresinin bilinmesi ve iyi görünümlü bir plazada olması sizin için bir avantajdır. Sizin için ofisinizin bilinen ve ulaşılır bir konumda olması firmanızın prestiji açısından olumlu bir durumdur. Hem bu sayede, müşterilerinizi rahatlıkla ofisinizde ağırlayabilir hemde çalışanınızın kolaylıkla ofise gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sekreterya Hizmeti

İyi bir sekreterya hizmeti her zaman sizi memnun eder ve sizi diğer firmalara göre bir adım öne taşır. İlk izlenim her zaman firmanız için önemli olduğundan müşterilerinizin karşılanması ve onlarla ilgilenilmesi işlerinizi daha da kolaylaştırır.

Networking Ağları

Kiralayacağınız hazır ofisin ortak alanları ve lobisi sizleri farklı sektörlerden insanlarla tanışmanızı sağlayacaktır. İşinizi geliştirmenizde fikirler verebilecek insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

Toplantı Odaları

Hazır ofislerin olmazsa olmazlarından biri de toplantı odalarıdır. Müşterileriniz ile toplantı odasında yapacağınız görüşmeler sizin için iyi bir prestij yaratacaktır. Toplantı odalarında internetin olmasına ve sunum yapılacak malzemelerinin olduğuna dikkat etmelisiniz.

Hazır Ofis İmkanları

Hazır ofisinizi kiralarken dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri de sizlere sunulan imkanlardır. Hazır ofis imkanı sayesinde, kargolarınızın takibi yapılır ve size teslim edilir. 

Faks, fotokobi ve yazıcı kullanımı iş sürecinizi destekleyen materyallerden biridir. Kiralama yapacağınız ofisler arasında bu unsurlara dikkat edilmelisiniz.

Sabit Masa Olanakları

Sabit masa olanakları ile prestijli bir konumda iş sürecinizi gerçekleştirirken konsantrasyonunuz bozulmadan işinize devam edebilirsiniz. Uzaktan çalışma yaptığınız zamanlarda kişisel eşyalarınız güvende tutabileceğiniz özel kilidi olan masa ve dolaplar sayesinde iç rahatlığıyla işlerinizi daha profesyonel yürütebilirsiniz.

İşinizi büyütmek ve kendi ofisinize sahip olmak için paketlerimizden size en uygun olanı seçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilir, şirketinize prestij katabilirsiniz. Kiralık hazır ofislerimizden ve hizmetlerimizden yararlanmak, fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tuğçe Polat
21 Ocak 2021

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
15 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
18 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal fuarlarda ziyaretçi ve müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak için sanal fuar stand tasarımı ipuçlarını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.
22 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
30 Aralık 2020 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL