Hazır Ofiste Lokasyonun Önemi

Test

Hazır Ofiste Lokasyonun Önemi

İş hayatında firmanızı ön plana çıkaran faktörler; modern ve güvenilir ofislerdir. Firmanıza uygun ofis bulmak ve ofis kuruluş masrafları gibi zamanınızı alacak süreçlerle uğraşmadan sizi kurtaran çözümler mevcut. Hazır ofis çözümleri, sizi zahmetli işlerle uğraştırmadan işinize odaklanmanızı sağlayan ofislerdir. Kullanıcıların talepleri üzerine oluşturulan ofis konseptleri ile hem sizin hem de ekibinizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Firma kimliğinizi yansıtan ofisleri kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bunlardan biri de hazır ofisinizin lokasyonudur. Hazır ofisinizi kiralarken, lokasyonu nezih ve merkezi bir konumda olması sizin için avantajdır. Ayrıca, hazır ofislerde dizayn tercihi ile zaman harcamadan bir ofise sahip olursunuz. 

 

Ofisinizin ulaşılır bir konumda olması firmanızın prestiji açısından olumlu bir etkidir. Hem bu sayede, müşterilerinizi rahatlıkla ofisinizde ağırlayabilir hemde çalışanınızın kolaylıkla ofise gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Firmalar her zaman belirli tercih edilir konumlarda yoğunlaşır. Bu durum tamamen şirketlerin marka değerlerine verdiği kaliteden kaynaklıdır. Lokasyonunuzun değerini arttıran durumlar ulaşımın kolaylığı ve çevrenin nezih olmasıdır. Müşterilerinizin ofise gelirken rahatlığı ve ekibinize yeni katılan iş arkadaşlarınız için konumunuz önem teşkil eder. Prestijli ve ulaşılır konumların yanında ofisinizin yakınlarında bulunan restoranlar, kafe ve alışveriş merkezleri ofisinizin değerini arttıracaktır.

 

Firmanız için doğru konuma karar verdiğiniz noktada hangi plazanın size uygun ofis seçenek olduğunu araştırmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte, artan maliyetler ile ilgilenmeden hazır ofis çözümleri ile Endless Office olarak yanınızdayız.

 

Endless Office Hazır Ofislerimiz

 

Firmanızın kimliğini masrafsız ve zaman harcamadan oluşturabileceğiniz hazır ofislerde, Endless Office olarak prestijli ve merkezi lokasyonlarda hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde dizayn ederek hazır ofis çözümleri ile sizin için çalışma alanı haline getiriyoruz. İstanbul ve İzmir’in en gözde iş merkezlerinde size özel ofis hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz işlerinizi odaklanırken, biz ofisiniz ile ilgili süreçleri başarılı ve kontrollü bir şekilde yönetiyoruz. 

 

İstanbul Mecidiyeköy / Torun Center’da yer alan ofisimiz İstanbul’un kalabalıklığında nefes aldıracak park alanı, iş aralarında sizi keyiflendirecek bistroları, kafeleri, restoranları, iş sonrası fitness kulübü ile firmanızın kalitesini üst noktaya çıkaracaktır. Ayrıca, Torun Center’ ın metrobüse yakınlığı ile çalışanlarınızın ofise gelişi rahat olacaktır.İstanbul Mecidiyeköy / Profilo Plaza’da yer alan ofislerimiz ile İstanbul’un her iki yakasından ulaşım kolaylığının yanında, ortak çalışma alanı avantajı ile işinizin verimliliğini yükseltmeyi vaat eden alanlarda çalışma şansı yakalayın. 7/24 concierge hizmetleri, 7/24 güvenlik, vale, teknik servis, kapalı devre izleme sistemi (CCTV), merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ile hem işini kolaylaştırıp hem de prestijli bir lokasyonda çalışabilirsiniz. 

 

İstanbul Ataşehir / Vogue Business Center’da yoğun iş temposunda adalar manzarasını izleyerek rahatlayabilme şansınız var. Kafe ve restoranları ile müşterilerinizi ofis dışında da güvenli bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Toplu taşımayı kullanacak misafirleriniz için metro istasyonuna 500 M ve Paladium AVM’ye 1,5 KM uzaklıktadır.  Otobüs ağlarının merkezinde yer alan ofisimiz, ulaşım konusunda sizlere hiçbir sıkıntı yaratmayacaktır.

 

İzmir / Folkart Towers’ta müşterilerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilir, iş sürecinizi deniz ve şehir manzarasında gerçekleştirebilirsiniz. Bünyesinde alışveriş alanları ve spor merkezi ile molalarınızı değerlendirebilirsiniz. Güvenlik önlemlerinin alındığı ofislerde işinize odaklanabilirsiniz.

 

Endless Office, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla uygun lokasyonlarda bütün ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Prestijinizi artırmak ve kaliteli bir iş süreciniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuğçe Polat
10 Şubat 2021

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
15 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
18 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal fuarlarda ziyaretçi ve müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak için sanal fuar stand tasarımı ipuçlarını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.
22 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
30 Aralık 2020 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL