Modern Zamanlarda Ofis Konseptleri

Test

Modern Zamanlarda Ofis Konseptleri

Yeni Dünya Düzeni, Yeni Çalışma Alanlarını Yarattı

Pandemi ile birlikte değişen dünya düzeni, çalışma alanlarını çeşitlendirirken, klasik ofis kavramını yeniden ele almamıza sebep oldu. Standart, her gün gidilen ofis konsepti yerini dinamik, hareketli çalışma sistemine bıraktı.

Yeni nesil çalışma alanı modelleri tamamen ihtiyaca yönelik kaynaklarla konfor alanı oluşturmak için tasarlanıyor. Verimliliği en tepeye taşıyan hareketli ofis konseptleri, çalışanlara özgürlük sunarken, işverenlere çok daha az harcamayla çok daha iyi sonuçlar vaat ediyor.

Peki, yeni nesil ofis derken neyi kastediyoruz? Yeni nesil ofisler; sürekli olarak kira ödediğimiz, sabit alanlar değildir. Coworking yani paylaşımlı çalışma alanlı ofis konsepti yeni nesil ofisleri tanımlayabilir. İhtiyacınız olduğu anlarda gidebildiğiniz, kendi içerisinde farklı opsiyonlara sahip açık ofis konsepti, kolay iletişim sağlayabildiğiniz, yaratıcılığı artırdığı kanıtlanmış çalışma sistemidir. Fikir alışverişi yapılabilen, departmanlar arası bağları kuvvetlendiren açık ofis, çalışan konsantrasyonunu da yükseltiyor.

Modern mimari çözümlerle çalışanlar için eğlenceli köşeler de bulunan açık ofis konsepti, bazen sabit masa, bazen de toplantı odası olarak tercih edilebiliyor. Yeni nesil ofislerin temeli “o andaki ihtiyaca” dayanıyor. Açık ofis konsepti altında bulabileceğiniz hizmetler ise çeşitlenerek çoğalıyor.

Sanal Ofis

Sabit bir resmi iş yeri adresine sahip olmanızı sağlayan Sanal Ofis, ihtiyacınız olduğunda müşterilerinizle toplanabildiğiniz, kargolarınızın karşılandığı fakat sabit bir çalışma alanınızın olmadığı yeni nesil ofisler. Sanal ofisin en büyük avantajı işverenleri stopaj yükünden kurtarması ve markanıza prestij kazandırması.


Hazır Ofis

Çantanız alıp çalışmaya hemen başlayabileceğiniz Hazır Ofis, kargo-evrak takibi, sabit telefon numarası, toplantı odası gibi imkanlara kavuşabileceğiniz, prestijli bir iş yerine sahip olmanızı sağlıyor. Yine stopajdan muaf olduğunuz Hazır Ofis Konsepti, ikramlarda, esnek ve uygun maliyetli rezervasyonlara kadar sizi rahatlatacak her şeyi düşünüyor.


Coworking

Çalışırken sosyalleşebileceğiniz coworking paylaşımlı alan, yani açık ofis, saatlik, günlük ya da aylık olarak faydalanabileceğiniz profesyonel bir fırsat! Home-office olarak evde ya da kahvecilerde rastgele masalarda çalışmak artık sizi yormaya başladıysa coworking kesinlikle doğru seçim. Aylık olarak sabit bir masa seçebileceğiniz veya isterseniz her gün farklı bir yerde oturabileceğiniz coworking paylaşımlı alan sisteminde; bir tasarımcı, bir doktor ya da bir reklamcı aynı anda çalışabilir. Böylece yüksek sinerji yaratan coworking sayesinde kendinize özel bir network ağı kurabilir, diğer sektör profesyonelleriyle sohbet edebilirsiniz. Elbette yine stopaj bedeli ödemeden.


Toplantı Odası

Müşterilerinizi ve iş ortaklarınızı şık bir ofis ortamında, ikramlar eşliğinde ağırlamak istediğinizde Toplantı Odası kesinlikle en doğru tercih haline geliyor. Bir toplantıda ihtiyacınız olan her detayı sunan Toplantı Odası hizmeti, prestijli mekanlarda verimli sonuçlar alabileceğiniz toplantılar teklif ediyor.


Sabit Masa

Yeni nesil çalışma ortamında olayım ama masam benim olsun derseniz Sabit Masa çözümü tam size göre. Gerektiğinde toplantı odası, ikramlar, fotokopi gibi imkanlardan yararlanabildiğiniz Sabit Masa, stopaj vermeden bir ofiste olması gereken her şeyi size sunuyor.


Bana ihtiyacını söyle, sana ofisini göstereyim

Yeni nesil ofis çözümlerinde önemli olan ihtiyaçlarınız. Kendi içerisinde; Sanal Ofis, Hazır Ofis, Coworking, Toplantı Odası, Sabit Masa gibi kollara ayrılan kolay ofis çözümleri, modern zamanların ve yeni normalin olmazsa olmazı. Pandemi dönemi sona erdikten sonra da hızla yükselmesi beklenen yeni nesil ofis çözümleri; özgürlük, esneklik ve yüksek verimlilik açısından klasik ofislere oranla çok daha avantajlı.


Endless Offices ile Modern Zamanların Ofislerini Keşfedin

Coworking, Sanal Ofis, Toplantı Odası, Sabit Masa, Hazır Ofis çözümleriyle yeni nesil ofis konseptini prestijli lokasyonlarda yaşatan Endless Offices, ihtiyacınıza yönelik sistemlerle çalışma hayatınıza verim katıyor. Dinamik çalışma ortamlarında network oluşturmanıza yardım eden ve üstün hizmet anlayışını benimseyen Endless Offices’ın merkezi lokasyonlarında iyi işler çıkarmaya hazır olun. 

Özellikle Profilo Plaza Mecidiyeköy ve Ataşehir Vogue Business Center’da bulunan Endless Offices coworking alanları ile tanışarak modern zamanların ofis konseptine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Hızlı internetten ikramlara, 7/24 güvenlikten kargo takibine kadar bir ofiste bulabileceğiniz her imkana sahip olabileceğiniz Endless Offices lokasyonlarında, markanıza prestij katmanız da mümkün.


Siz de yeni nesil ofis çözümleriyle modern zamanlara uyum sağlamak istiyorsanız Endless Offices ile
iletişime geçin, konforlu çalışma alanınızı seçin.

Tuğçe Polat
3 Eylül 2021

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
15 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
18 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal fuarlarda ziyaretçi ve müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak için sanal fuar stand tasarımı ipuçlarını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.
22 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
30 Aralık 2020 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL