Sanal Ofis Kiralama Hizmetleri- Virtual Office

Test

Sanal Ofis Kiralama Hizmetleri- Virtual Office

Sanal Ofis, fiziksel ofis kiralamadan size adres olarak, telefon numarası, sekreterlik, posta yönlendirme, toplantı odaları ve BT desteği gibi ofis hizmetlerine erişim sağlama hizmetidir.

Virtual Office ile esnek kiralama koşullarına sahip olursunuz. Genel ofis giderleri azaltır ve iş ihtiyaçlarınız değiştikçe fiziksel ofis alanına geçişinizi kolaylaştırır.

Sanal Ofis size ihtiyacınız olan sanal adres ve telefon numarasından daha fazlasını sunar. Virtual Office size "ofis dışında her şeyi" verir. Telefon çağrılarınız karşılanması, cep telefonunuza veya evinize çağrı yönlendirme, posta yönlendirme ve çeşitli sekreterlik hizmetleri de sunmaktadır. Sanal Ofisler ile işinizi her yerden yönetebilirsiniz.

Firmalar, Sanal Ofis ile birçok farklı şehir veya ülkede birden fazla adrese sahip olabilirler.

Sanal Ofis Hakkında

İş dünyasında algı inanılmaz derecede önemlidir.

Sanal Ofis, işletmenizin güvenilir bir imaj oluşturmasına yardımcı olur.

Yeni bir müşteri veya yatırımcı için, ofis adresi olan bir şirket, ev adresi olan bir şirketten daha güvenilirdir.

Sanal Ofis ile uzun vadeli düşündüğünüzü, profesyonel fikirli olduğunuzu ve gelecekteki iş beklentileriniz konusunda ciddi olduğunuzu gösterir.

Geleneksel ofis kiralamadan çok daha ucuza sanal ofis ile güvenilirliği elde edebilirsiniz.

Sanal Ofis nasıl çalışır?

 • Tek bir birim olarak çalışan ve fiziksel posta adresi olan ancak belirli bir yerde bulunmayan bir şirkettir.
 • İşletme maliyetleri geleneksel bir ofisten çok daha düşüktür. Bu nedenle sanal ofisler, küçük işletmeler ve yeni başlayanlar arasında popülerdir.
 • Çalışanlar için iş seçeneklerini ve işletmeler içinse işe alım imkanlarını genişletir.
 • Fiziki ofislerle karşılaştırıldığında firmalar için daha ucuz bir seçenektir.
 • Konuma, özel hizmetlere ve fiyat yapısına göre farklılık gösterebilir. Ancak çoğu işletme sanal ofis uygulamalarını iş adresi, posta hizmeti, iş telefonu, sekreterlik ve çağrı yönlendirme gibi temel hizmetler için kullanır.
 • Çalışanları işe gidip gelmekten kurtardığından, sanal ofis daha fazla üretkenliğe yol açabilir.
 • Sanal ofis ile her çalışan en uygun yerden çalışabilir. Böylece firmalar, sadece fiziki ofislerinin bulunduğu yerlerden işçi almak zorunda kalmaz.
 • Daha fazla insan uzaktan çalışmanın verdiği avantajları keşfettikçe sanal ofisin faydaları hemen fark edilir oldu.

Sanal Ofisin faydaları nelerdir?

Sanal Ofis, çok uygun maliyetle bir dizi avantaj sağlar. Sanal ofis, size her yerde anında bulunma olanağı imkânı sağlar. Sanal ofis ile işinizi esnek bir şekilde büyütme imkânı sunar.

Sanal Ofisin Temel Avantajları

Sanal ofis, işletme sahipleri için hayatı kolaylaştıran bir uygulamadır.

 1. Müşterilerle Güven Veren Adres: Sanal Ofis, evden veya herhangi bir yerden çalışırken işiniz için bilinen bir adres sunar. İşletmeniz için doğru sanal ofis adresi seçin ve müşterilerinize karşı en iyi izlenimi verin.
 2. İşinizi Uzun Vadede Sürdürün: Sanal Ofis yalnızca bir posta adresi değildir- uzun vadeli iş başarınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle, banka hesabı açmak, kredi başvurusunda bulunmak ve çok daha fazlası için sanal ofis adresinizi kullanabilirsiniz.
 3. Düşük Risk Profili ile Yeni Pazarlara Girin: Doğru konum, işiniz için hayati bir öneme sahiptir. İstanbul'dan İngiltere'ye kadar, hedef şehir ve ülkede uygun bir adres oluşturun. Sanal ofis çözümleri maliyet olarak, düşük risk ile yüksek görünürlük elde etmenin en uygun yoludur.
 4. Esnek ve Güvenli Şekilde Çalışın: Sanal ofis ile verimliliğinizi serbest bırakın. Sanal Ofis, profesyonellikten ödün vermeden uzaktan çalışmayı sağlar. Firmanız için istikrarlı bir konum ve müşteri toplantıları ve odaklanmış ekip çalışmaları için güvenli bir ortam sağlar.
 5. Ev Adresinizi Koruyun: Sanal ofis ile özel hayatınızı özel tutun. Sanal ofis çözümleri ile ev adresiniz e-posta alt bilginizde veya web sitenizde yayınlamanıza gerek kalmayacak. Artık ticari adresinizi uzun vadeli iş başarınız için kullanabilirsiniz.
 6. Finansal Kurumlarda Güven Kazanın: Sanal Ofisin finansal güvenilirlik oluşturmanıza yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz? Bankalar, ticari olarak tanınan adres ve işletme numarası kullanan işletmelere daha olumlu bakmaktadır.

Neden Sanal Ofis Kullanmalısınız?

Artık sanal ofisin ne olduğu ve nasıl çalıştığı hakkında bir fikriniz var. Şimdi de işletmelerin sanal ofis kullanma nedenlerinden bazılarına göz atalım.

 1. Sadece iş adresi için ofis kiralamak çok pahalıdır. Maliyet veya sınırlı kullanılabilirlik nedeniyle firmalar istedikleri yerde fiziksel ofis bulamamaları nedeniyle sanal ofisleri tercih ederler.
 2. Esnek çalışmayı tercih eden kişiler, nadiren fiziksel ofise ihtiyaç duyar. Bu sebeple sanal ofise ihtiyaç duyarlar.
 3. Yeni bir şehir veya ülke pazarını test etmek isteyen firmalar, uzun vadeli ofis kiralama konusunda isteksiz olabilir. Bu nedenle geçici iş adresleri için sanal ofisleri tercih edebilirler.
 4. Posta karşılamak veya şehrin farklı yerlerinde toplantı odası kiralamak için Sanal ofisleri kiralamak isteyebilirler.
 5. Ev adresini şirket web sitesinde yayınlamamak için kişiler sanal ofis kiralamayı tercih edebilir.

Buradaki en yaygın sebepler ise:

 • Maliyet
 • Netwoking
 • Çalışma şekli

Bu nedenle birçok firma veya kişi sanal ofis çözümlerine yöneliyor.

Sanal ofis maliyetleri nedir?

Sanal ofis maliyetleri, sanal ofis çözümleri sunan firmalara bağlı olarak değişir. Seçtiğiniz konum, hizmetler sanal ofis fiyatlarını etkilemektedir. Ancak sanal ofis, bir işletmeyi ofis giderlerinde kurtarır ve tasarruf etmesini sağlar.

Bunun yanında sanal ofis, elektrik, ısınma, çalışanlar için işe gidiş geliş maliyetleri gibi birçok sabit gideri de ortadan kaldırır. Sanal ofis, aynı zamanda çevre dostu bir uygulamadır. Çünkü sanal ofis hizmetlerinden yararlanan firma çalışanları çoğunlukla uzaktan çalışacak ve arabalarını kullanmayacak. Bu da işletmenizin karbon ayak izini azaltacaktır.

Sanal ofis çözümleri seçerken nelere dikkat etmelisiniz;

 1. Mükemmel Konum: Sanal ofis kuracaksanız, doğrudan müşterilerle buluşmak için en iyi lokasyonu seçmelisiniz. Müşteriler kesinlikle sanal ofis konumunuzu not edeceklerdir. Bunun için en iyi ve çekici yeri bulmalısınız. Sanal ofis, müşterileri kendinize daha iyi çekebileceğiniz harika bir ortam da sunar.
 2. Olanaklar zorunlu olmalıdır: Sanal ofisi seçtiğinizde, işinize engel olmadan kolayca başlayabileceğiniz olanaklarla dolu olduğundan emin olun. Yüksek hızlı internet, telefon hattı, yazıcı, tarayıcı ve diğer ofis gereksinimlerine sahip olmak da çok önemlidir.
 3. Profesyonel Toplantı Salonları: Sanal ofis çözümlerinde, düzgün bir toplantı alanına sahip olması gerçekten çok önemlidir. Toplantı odaları ile müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmış ve profesyonel bir ortam sağlamış olursunuz.
 4. Kira makul olmalıdır: Sanal ofisi kiralama işlemi önce teyit etmeniz gereken önemli faktör kiranın makul olmasıdır.

Sanal Ofis Hizmetleri firmasına Sormanız Gereken Sorular

Verimli hizmet sunduklarından emin olmak için Sanal Ofis firmalarına bu gibi soruları sorun;

 • Sanal Ofis Firması ne kadar süredir faaliyet gösteriyor?
 • Kaç müşterisi var?
 • Görevi yönetmek için kaç personel mevcut ve bunlar nasıl eğitiliyor?
 • Müşterilerin gizliliğini nasıl sağlıyorsunuz?
 • Anlaşmazlıkları nasıl yönetiyorsunuz?

Sanal Ofis Planınızın Detaylarını İnceleyin

Tüm Sanal Ofis planları aynı değildir. Bu nedenle sanal ofis seçmeden önce biraz durum tespiti yapın.

 1. Öncelikle adres, gerçek ticari kiracıları barındıran gerçek bir bina olmalıdır. Bu, potansiyel müşterilerde güven uyandıracak ve adresinizin sadece bir posta kutusu olmadığını gösterecektir.
 2. Binanın konumu, kendi müşterilerinize sunmaya çalıştığınız imajı yansıtmalıdır. Komşuların profiline bakın. İyi bilinen simge yapılara veya prestijli alanlara yakın mısınız?
 3. Kabul ettiğiniz sözleşmeye yakından bakın. Örneğin, sözleşmenin süresinin ne kadar olduğunu ve otomatik yenileme olup olmadığını sorun. Eğer öyleyse, bu yaklaşan tarihleri ​​size önceden hatırlatmak için günlüğünüze bir not koyun.
 4. Sanal ofis planına nelerin dahil olduğunu ve nelerin dahil olmadığını sorun. Örneğin, posta yönlendirme için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor mu? Öyleyse, maliyet nedir ve ücretleri düşük tutmak için öğeler bir araya toplanıyor mu?

Doğru Sanal Ofis Alanını Nasıl Bulunur?

Sanal ofisler genellikle küçük işletme sahipleri için idealdir, ancak birçok çalışanın uzaktan veya ara sıra hizmet verilen ofis alanından çalıştığı daha büyük şirketler için de iyi çalışabilirler.

Profesyonel bir sanal iş kurulumundan yararlanmak istiyorsanız, Endless Office sizi seçtiğiniz şehirde birinci sınıf bir sanal ofis sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Endless Office, sanal ofis uzmanları, pazar hakkında derinlemesine bilgi sahibidir, böylece hızlı ve etkili bir sanal ofis çözümünü dört gözle bekleyebilirsiniz.

Endless Office Sanal Ofis Hizmetleri

Sanal ofisler, tam zamanlı ofis alanlarına mükemmel bir alternatiftir. Endless Office Sanal Ofis alanları, bugün ve gelecekte ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış çeşitli esnek seçenekler sunar. Temel posta hizmetinden profesyonel telefon yanıtlamaya kadar her alanda yanınızdayız.

Sanal ofis bir adresten daha fazlasıdır.

Sanal ofisler, işinizi büyütmenize yardımcı olan bir dizi değerli hizmettir. Endless Office sanal ofis paketi:

 • Vergi levhanızda gösterebileceğiniz yasal adres
 • Posta, kargo, kurye takibi ve bildirimi
 • Tebligat takibi ve bildirimi
 • Şirketinize özel 0212, 0216, 0850 ile başlayan IP telefon numarası
 • Çağrılarınızı şirketinize özel Türkçe ve İngilizce yanıt veren sekreter
 • Gelen çağrıların e-posta adresinize bildirilmesi
 • Ayda 8 saat toplantı odası kullanımı
 • 4 ayrı lokasyonda toplantı rezervasyonu
 • Stopajdan muafiyet

Ağımızın sizin için çalışmasına izin verin. İstanbul, İzmir, İngiltere gibi ofislerimiz sayesinde, büyük pazarlarda olabilirsiniz.

Esnek sanal planlarımız aylık olarak faturalandırılır, bu nedenle iş gereksinimleri değiştikçe fiyatlandırma daha da kolaylaşır.

*Fiyatlar lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

Endless Office Hizmet sayfamızı ziyaret edin ve sizin için uygun olan çalışma alanı sunan sanal ofis adresi sahibi olun. Sunduğumuz diğer sanal ofis alan türleri hakkında da daha detaylı bilgi edinmek için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ortak çalışma alanları ve ofisler hakkında Instagram sayfamızdan da bizi takip edebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis, müşterilerinize ve müşterilerinize sunmak için prestijli bir iş adresini korurken uzaktan çalışmayı kolaylaştıran düşük maliyetli bir hizmet setidir. Hizmetler arasında bir iş posta adresi, Posta Yönetimi, toplantı odalarına ve gündüz masalarına erişim bulunur. Avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın

Adresi Kayıt Amaçlı olarak kullanabilir miyim?

Sanal ofis uygulamalarını sadece adres için de kullanabilirsiniz. Ayrıca fiziksel masalar, toplantı odaları ve gündüz ofisleri kullanma olanağını da içerir. Böylece işletmenizin konumla gerçek fiziksel bir bağlantısı olduğunu vurgulayabilirsiniz.

Ne tür postaları alabilirim?

Tüm postalarınızı; örneğin belgeler, mektuplar, sertifikalar, banka hesap özetleri, broşürler ve küçük paketler gibi adrese alabilirsiniz.

Kurulum Süreci Ne Kadar Sürer?

Sanal ofis kurulumları aynı gün içinde gerçekleşir.

Posta Kutumda Birden Fazla İsmim Olabilir mi?

Evet. İşletme adı altında posta almanın yanı sıra, işletme temsilcisi aynı posta kutusu hesabı altında kendi kişisel adıyla da posta alabilir.

Gönderimi takip edebilir miyim?

Evet. Merkez yöneticilerimiz her sabah gönderiyi alır ve ilgili gönderiyi o gün üyelerimize iletir.

Ofis Alanına Yükseltebilir miyim?

Evet. Endless Office sanal ofis çözümlerinde planınızı dilediğiniz zaman ve herhangi bir ceza olmadan değiştirebilirsiniz.

Endless Office ile İşyeri Kurmanın En Kolay Yolu


Endless Office hazır ofis çözümleriyle en kolay yoldan işyeri açın, ofis masraflarından, stopaj ve vergilerden kurtularak işinize odaklanın! Detaylı bilgi için bize ulaşın.

6 Kasım 2021

SON YAZILAR

Sanal ofis hizmeti ve günlük ofisler ile alakalı tüm merak ettiklerinizi öğrenmek ve Endless Office ayrıcalıklarını keşfetmek için yazımıza bir göz atın!
15 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal ofis ile ilgili tüm merak edilenleri ve Endless Office'in sunduğu sanal ofis hizmetlerini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
18 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sanal fuarlarda ziyaretçi ve müşterilerinize en iyi deneyimi sunmak için sanal fuar stand tasarımı ipuçlarını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.
22 Aralık 2020 Şimdi Oku
Sabit masa hizmeti olarakta bilinen paylaşımlı ofis hizmetine dair tüm ayrıntılar ve Endless Office'in sizlere sunduğu çözümleri öğrenmek için tıklayın!
25 Aralık 2020 Şimdi Oku
Günlük kiralık toplantı odaları ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için blog yazımıza şimdi göz atın!
30 Aralık 2020 Şimdi Oku
Yeni bir işyeri kurma planı olan girişimcilerden Belediye, Vergi dairesi, Ticaret ve Esnaf odaları ile SGK ve BAĞ-KUR gibi resmi kurumlar tarafından bazı gerekli belgeler istenmektedir. Bu evrakların listesini blog yazımızda bulabilirsiniz.
5 Ocak 2021 Şimdi Oku
BENİ ARA TEKLİF AL