Sıkça Sorulan Sorular

Depozito veya kurulum ücreti öder miyim?

Tüm ofis paketlerinde kurulum ücreti ödenmez, Hazır Ofis için 2 depozit bedel ödenir.

 
Endless Office fiyatlarınız nedir?

Sanal Ofis fiyatlarımız 219 TL’den , Hazır Ofis fiyatlarımız 2500 TL'den, Sabit Masa fiyatlarımız 700 TL’den, Toplantı Odası fiyatlarımız ise 200 TL’den başlamaktadır. İhtiyacınıza uygun ofis çözümüyle ilgili size özel teklif almak için bizimle iletişime geçin.

 
Endless Office kapsamında hangi hizmetler veriliyor?

Hazır Ofis, Sanal Ofis, Sabit Masa ve Toplantı Odası hizmeti vermektedir.

 
Endless Office kullanım saatleri nelerdir?

Hazır Ofisler 7/24 ofis kullanımından faydalanabilir. Sanal Ofis müşterilerimizin ofislerimizi kullanımı hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasıdır.

 
Endless Office nedir?

Endless Offices, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çeşitli ofis ihtiyaçları olan müşterilerine en doğru ve iyi hizmeti sunmayı en temel hedef alan Sanal Ofis & Hazır Ofis Çözümleri firmasıdır.

 
Endless Office olarak misyonumuz nedir?

Endless Office olarak misyonumuz, çeşitli ofis ihtiyaçları olan şirketlere ihtiyacına uygun ve kaliteli hizmet vererek her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletmek ve network ağımızı büyütmektir.

 
Endless Office Sanal ve Hazır Ofis Paketleri kimler için?

Yeni kurulan start-up şirketler, büyümeye veya küçülmeye giden şirketler, ekstra konularla ilgilenmek istemeyen her şey hazır ofis ihtiyaç sahibi şirketler, şirketi için resmi adrese ve ofis hizmetlerine ihtiyacı olan herkes yararlanabilir.

Endless Office’te bir ofis paketi kullanmak için ne yapmalıyım, sözleşmenin ardından kullanıma başlayabilmem ne kadar sürer?

Sadece nüfus cüzdanınız ile kontrat aşamasına geçebilirsiniz. Ardından kullanıma başlamanımız maksimum 1 hafta içinde gerçekleşir.

 
Endless Office’te ofis paketi kiralamak için hangi evraklar gerekli?

Nüfus cüzdanı kopyası, imza sirküsü, şirket kurulu ise vergi levhası gereklidir. Evraklar sözleşmenizin ardından sonradan temin edilebilir.

 
Endless Office’te stopaj öder miyim?

Artı KDV’li hizmet faturası kesildiği için stopaj ödemenize gerek kalmaz.

 
Gelen çağrılar bana nasıl yönlendirilecek?

Gelen çağrılar firmanızın ismi ile cevaplanır. Size mail ile bilgilendirilebilir, istediğiniz durumunda direk yönlendirme yapılabilir.

 
İnternet hizmeti sınırlı mıdır?

İnternet hizmetiniz tamamen sınırsızdır, metro internet altyapısı kullanılmaktadır.

 
BENİ ARA TEKLİF AL